A lélek ápolói

2016. június 10., címkék: kórházlelkészi szolgálat, kórházmisszió

Egyházunk zsinati elnökségének meghívására Debrecenben tartotta idei, tizennegyedik konferenciáját az Európai Kórházlelkész és Lelkigondozói Hálózat (ENHCC). A június 1-5. között zajlott nemzetközi, angol nyelvű tanácskozás résztvevői a lelki egészségvédelem új lehetőségeivel ismerkedtek.

Imalánc az egészségügyben dolgozókért

2015. május 28., címkék: imalánc, kórházlelkészi szolgálat

A Magyarországi Református Egyház kórházlelkészi szolgálatának felhívása.

A nehézségek is megelégedéssel töltsenek el

2013. december 05., címkék: református missziói központ (rmk), kórházlelkészi szolgálat

Hivatásmegújító hétvége az egészségügyben dolgozók számára – címmel testi, lelki, spirituális töltekezést kínáló hétvégét szervezett a Református Kórházlelkészi Szolgálat november végén Mátraházán.